Czym spowodowane może być obniżone libido?

Od jakiegoś czasu nie mam ochoty na sex czy to może być spowodowane tym ze zazwyczaj podczas sexu miałam orgazm?

Lek. Katarzyna Szymczak

Orgazm podcza seksu jest rzeczą jak najbardziej normalną i na pewno nie jest przyczyną Pani dolegliwości, mogą być zwiazane ze stresem czy zaburzeniami hormonalnymi, radziłabym skonsultować się z seksuologiem.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele np. zaburzenia hormonalne. Proponuję koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.