Czym spowodowane są drgania w jelicie cienkim?

Witam Chciałbym zasięgnąć się porady specjalisty przed wizytą lekarską i czy w ogóle taka jest potrzebna. Od kilku dni z lewej strony brzucha wydaje mi się że jest to jelito cienkie, czuje różne drgania występują one co jakiś czas w jednym miejscu. Chciałbym się dowiedzieć co to jest. Czy może to być spowodowane pracą, a może odstającym brzuchem mam 185 cm i ważę około 85-88 kg. Z góry dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam Rafał.

Witam. Opisane objawy nie wydają się groźne i prawdopodobnie są wynikiem czynnościowych zaburzeń pracy jelit. Warto jednak skonsultować się z lekarzem który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.