Czym wspomagać leczenie po upadku w wyniku padaczki?

padaczkowiec- upadek uraz z krwiakiem dół prawy brzucha sińce schodzą -altacet,krwiak twardy duży -czym wspomagać,czy przeciw zapalnie itp

Aleksander Ropielewski

Nie ma koniczności stosowania maści przeciwzapalnych, jedynie w przypadku dolegliwości bólowych można zastosować leki przeciwbólowe. Jeżeli dolegliwości bólowe są duże sugeruję wykonanie RTG w celu wykluczenia złamania. Ponadto doraźnie można schładzać miejsce urazu jednak ma to sens w pierwszych 48h od urazu.