Degeneratio hydatidosa villorum

witam serdecznie bardzo zalezalo by mi aby ktos wujasnil mi co oznacza degeneratio hydatidosa villorum bylam u ginekologa i kazal mi sie nie martwic ale nie kazal zachodzic w ciaze przez rok i kazal badac hcg i po 9 tygodniach wynosi 1.9 wiec juz jest w normie ale z tego co wiem moze w kazdej chwili wzrosnac ...bardzo sie denerwuje ze zrobi mi sie cos niedobrego z tego ?

Marek Pabian

Witam serdecznie,
uważam,że nie ma powodów do niepokoju.Rozpoznanie oznacza zwyrodnienie zaśniadowe kosmków.Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza.