Delikatne bóle całego ciała a emocje związane z poronieniem żony

Od ok. 2 mc-y mam delikatne bóle które pojawiają się "wszędzie", tzn. lewa/prawa strona klatki, mostek, podbrzusze (lewa/prawa strona), czasami plecy, brzuch czy ogólnie lewa lub prawa część tułowia. We wrześniu ub.r miałem badania do pracy i jedyne co wyszło to cholesterol 190. Aktualnie byłem u lekarza i cholesterol wyszedł 230, ciśnienie dochodzi do 160/100. Robiłem EKG, wyszło ok. A wszystko zaczęło się od emocji związanych z poronieniem żony w późnym etapie ciąży. Mój wiek: 29 lat.

Witam,

przeżywa Pan silny stres, żal po starcie i najprawdopodobniej to przyczynia się do objawów. Czas, który Pan teraz przeżywa jest bardzo trudny tak dla Pan, jak i żony. Spędzajcie ten czas ze sobą, blisko, rozmawiajcie. Jeśli potrzebujecie, za jakiś czas, skorzystajcie z kilku sesji psychoterapeutycznych dla par.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza