Niepokojące zachowanie męża

Witam chciałam zapytać czy jak mąż ciągle pracuje przychodzi do domu i niemoże sie na niczym skupić,rozmawia tylko o pracy co mu wyszło a co nie,nierozmawia z żona i dziećmi o szkole o tym co u lekarza było,jak zlecial dzień,są tylko jego problemy najważniejsze,ostatnio nawet jak ktoś dzwoni z oferta np nowego telefonu to nieumie spokojnie porozmawiać tylko podniesionym głosem mówi niemam czasu i sie wyłącza.Niepokoi mnie jego zacchowanie,proszę o opinię

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza