Depresja poporodowa i nadmierne pocenie się

Witam. Mam 41-lat cierpię na depresję poporodową,ale jestem w trakcie leczenia(leki,terapia). Mój problem polega na tym że strasznie się pocę.Potrafię w ciągu minuty tak się spocić że wyglądam jak bym wyszła spod prysznica nie wycierając się.Mam mokrą głowę i normalnie ze mnie cieknie. Dodam że nasila się gdy zbliża mi się miesiączka. Początkowo sądziłam że to może od leków,ale kiedyś też brałam takie same leki i nie miałam takich problemów. Proszę o pomoc ponieważ bardzo utrudnia mi to życie po

Dzień dobry.

Skoro jest Pani pod opieką specjalistów prowadzących Pani farmakoterapię i terapię, sugeruję podzielenie się z nimi swoimi objawami.

Pozdrawiam.