Depresja u siostry a pomoc rodziny

Dzień dobry bardzo prosze o pomoc jak mogę pomóc mojej siostrze podejrzewam ze jest w depresji do kogo ma zwrocic sie o pomc
Milena Lubowicz

Leczenie depresji może rozpocząć lekarz rodzinny, ma do tego kompetencje. Oczywiście można też zwrócić się bezpośrednio do psychiatry- nie potrzebne jest skierowanie.
Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Jeżeli pomoc najbliższych nie jest wystarczająca najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u psychiatry, który zaproponuje odpowiednie leczenie.