Dieta dla cukrzyka i leki

Dziendobry. Biore warfin,nadomiar mam cukrzyce juz nie wiem co jejsc. Zjadlem brokulyokolo20dkg,po jakims czasie zaczolem sie strasznie pocic,uczucie goraca,to co ja mam wlasciwie jejsc by sobie nie zaszkodzic.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

Przy leczeniu zakrzepicy obowiązuje dieta z ograniczoną iloscią witaminy K, przy cukrzycy dieta z kontrolowaną zawartoscią cukrów prostych. W gabinecie dietetycznym będzie Pan mógł ustalić odpowiednią dla swojego wieku i wagi dietę.

Pozdrawiam serdecznie