Dieta dla dziecka uczulonego na białko jaja kurzego

Witam, Co powinnam wykluczyć z diety dziecka przy uczuleniu na białko jaja kurzego ?? Córka ma 8 miesięcy. Czy mogę jej podawać herbatniki, biszkopty, chleb, drożdzówki ?? Bo nie na wszystkich produktach jest skład. Jak dawałam jej drób to zaraz wyskoczyła wysypka- czyli drobiu też nie może. A indyk ? Proszę o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się z dzieckiem do alergologa aby ustalic na co jest uczulona i jak postępowac.