Dieta na zgubienie kilogramów po ciążach

Witam po ciazach zostało mi dużo kilgramów i robię wszystko żeby schudnąć i nie mogę najbardziej poszło mi w biodra brzuch i uda czy ktoś zna dobrą diete. I co najgorsze to bardzo malo jem.Proszę pomóżcie.

Witam Panią,

Widzę, że jest Pani z Warszawy, więc najlepszym rozwiązaniem byłoby spotkanie osobiste na konsultacji dietetycznej. Pacjentów przyjmuję przy ulicy Głębockiej. Na wizycie wykonam odpowiednie pomiary i przeprowadzę szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Na tej podstawie ułożę jadłospis.
Pisze Pani, że bardzo mało je i to nie dobrze!! Na początku powinna Pani obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Jest to możliwe dzięki analizatorom lub kalkulatorom dostępnym w internecie. Wynik wskazuje na czynną przemianę materii. Powinna Pani dostarczać nieco mniej kcal niż organizm potrzebuje i w tym momencie zacznie zachodzić spalanie tkanki tłuszczowej. Nie redukuje Pani swojej diety zbyt mocno bo efekty mogą być odwrotne do zamierzonych. Stosując dietę bardzo niskokaloryczną zwalniamy przemianę materii a organizm przechodzi w ,,stan oszczędzania'' i przed obawą o utratę składników odżywczych
zaczyna robić zapasy rezerwę w postaci tkanki tłuszczowej. Oprócz kaloryczności ważny jest także stosunek składników odżywczych. Dieta musi być pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Posiłki powinny być jedzone regularnie w odstępach około 3h. Kolację najlepiej zjadać około 3h przed snem.

Jeżeli byłaby Pani zainteresowana doborem diety chętnie pomogę kontakt:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk