Dieta przy karmieniu piersią

Jaką należy stosować dietę gdy się karmi piersią. Zadaje pytanie, gdyż nie udało mi się schudnąć po porodzie i chcę się pozbyć kilku kg. Pozdrawiam.

Witam, Pani dieta zależy od wielu czynników, np. od Pani wzrostu, aktywności fizycznej, a także od tego jak często karmi Pani swoje dziecko mlekiem mamy.

Najlepiej byłoby, aby zwróciła się Pani do dietetyka, aby dokładnie wyliczyć Pani zapotrzebowanie na składniki odżywcze i jednocześnie powolnie uzyskiwać efekt chudnięcia.

Pozdrawiam i zapraszam do siebie
http://food-diet.pl/

Witam.Proponowałbym udać się do dietetyka który na podstawie wywiadu oraz analizy składu ciała ułoży indywidualny jadłospis.

Pozdrawiam