Dlaczego ból głowy nasila się tak mocno?

Cześć. 5 dni temu obudziłam się z katarem, gorączka, kaszlem i strasznym bólem głowy. Krew z nosa leciała mi przez 3 dni, chociaż nigdy dotychczas nie miałam z tym problemu . Gorączka osiągnęła 39.6 stopni, ale brałam tabletki i jest okej, ale natomiast problem jest w tym bólu głowy. Głowa mnie nigdy nie bolała dłużej niż jeden dzień, tym bardziej że nawet brałam ketonal i to sporo ketonalu. Ból jest nie do opisania po prostu lecz dziwne jest to że nie boli gdy leżę. Gdy wstaje z łóżka to jest najgorszy moment czuje jak ból się nasila i to ogromnie, wczoraj jak wstałam i czułam jak mi się słabo robi, nie mogłam nawet oddechu złapać przez chwilę, ból zaczyna się od skroni, biegnie przez szyję i kark i to tak mocno się nasila że nie mogę wytrzymać. Dlaczego ból nasila się tak mocno? Nigdy się jeszcze z takim czymś nie spotkałam, martwię się strasznie proszę powiedzcie mi co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego