Dlaczego czuję cuchnięcie z miejsc intymnych?

Witam, Mam 35 lat i od Roku borykam się z Bardzo Przykrym zapachem Kału z Pochwy. Byłam U Ginekologa który po zrobieniu badań stwierdził że nic mi nie jest. Lekarz rodzinny również stwierdził że jestem okazem zdrowia jednakże Fakty są inne... Od ponad roku czuję zapach zbliżony do Kału, czasem Kwaśny... Pojawia się szczególnie gdy jest chłodno ( Pomieszczenie z klimatyzacją bądż za gorąco wtedy jest bardzo intensywny. Higienę osobistą przeprowadzam częściej niż przeciętna kobieta i mimo wszystko nic to nie daje używam Lactacyd ... Nie mam Już sił Słuchać W pracy od kolerzanek że czują odemnie Brzydki zapach... Pomocy!!!

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultowanie problemu z drugim ginekologiem. Pozdrawiam!