Dlaczego czuję potrzebę przebierania się w damską bieliznę?

mam 43 lata żonaty od lat zakładam damskie majtki kupuje sobie je chodze w nich wkładam w nie podpaske to mnie podnieca i rajstopy cienkie czasem stanik mysle ze moja żona wie o tym tylko udaje że nie widzi podnieca mnie to jak śpie w damskich majtkach z koronki czy poprostu w jakieś kwiatki z podpaską co jest nie tak ze mną jestem zbaczeńcem czy jak próbowałem z tym skończyć ale to jest silniejsze odemnie proszę cośmi doradzić Jurek

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do seksuologa, po badania będzie można coś więcej powiedzieć i dokładnie przeanalizować wszystkie możliwości. sądzę że wskazana będzie terapia psychologiczna.