Dlaczego czuję się wyczerpany?

Witam . Od dluzszego czasu czuje sie zmeczony czasem wyczerpany. Podstawowe wyniki krwi mam w normie. Aspat i Alat tez. Witamina B12 w normie. Tsh wyszlo mi 4.3... Lekarze Niemieccy mowia ze troszke wynik za wysoki Ale Tak juz jest i nie jest zle. Rozmawialem z Psychologami i stwierdzili ze nie mam Depresji. Bylem u Urologa bo mialem Stan zapalny Prostaty. Teraz niby w porzadku bo nic Tam nie widzi. Jesli ide na spacer to po 700m okolo Mam ochoty usiasc. Lerzal bym na lozku caly dzien . Sprzatanie mnie meczy. Ostatnio pracowalem na 4 brygadowce. System bardzo ciezki. Musialem niestety zrezygnowac z tej pracy bo zmeczenie

Wszystko zależeć może od Pana stylu życia. Czy uprawia Pan sport, czy dużo siedzi, jak się odżywia, czy ma nałogi itd. Zmęczenie może być wynikiem braku kondycji, nadmiaru stresu, braku bilansu w życiu (praca-relaks), problemów medycznych (proponuję konsultację z kardiologiem). Proszę zmienić choćby jeden element w swoim życiu (np. dieta, albo więcej sportu) i zobaczyć jak to na Pana wpłynie. Pozdrawiam