Dlaczego czuję swędzenie w dolnej części wejścia pochwy?

Witam, mam 21 lat i od dłużeszgo czasu niepokoi mnie swedzenie w dolnej części wejścia pochwy. Objawy nasilaja się po stosunku, czasami wystepują w dzień. Dodam że stosowalam różne maści globulki i bez zmian, nie zmienialam takze prezerwatyw, plynu do prania ani żadnych kosmetyków.

Lek. Michał Lenard

Możliwa jest infekcja układu moczowo-płciowego. Sugeruję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam!