Dziwne uczucie w okolicach sromu i łechtaczki - jak sie tego pozbyć?

Witam. Mam 26 lat i po porannym prysznicu zaczęłam odczuwać coś w rodzaju pieczenia sromu, okolic łechtaczki i wejścia do pochwy. Nie jest to typowe pieczenie. Coś na kształt tego. Użyłam globulki na podobne przypadłości oraz maści wg porad z internetu. Dalej czuję coś na kształt pieczenia. Czy to możliwe, abym zaraziła się czymś siadając na niezbyt higienicznej toalecie u znajomych? Proszę o pomoc, bo zwariuję. Zaczęło mnie piec, ale nie odczuwam żadnych innych objawów typowych dla grzybicy czy zapalenia, nie mam upławów. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie!

Przyczyn Pani dolegliwości może być kilka.
Jedną z nich jest reakcja alergiczna- proszę się zastanowić czy podczas kąpieli nie użyła Pani nowego preparatu - mydła, płynu do higieny intymnej, balsamu? Może w ostatnim czasie zmieniła Pani proszek do prania, płyn do płukania tkanin? Jeżeli tak wskazane jest odstawienie nowych preparatów.

Innym powodem może być infekcja dróg moczowo-płciowych - jest prawdopodobieństwo że korzystanie z niehigienicznej toalety mogło przyczynić się do rozwoju objawów.
Czasami objawy takie mogą pojawiać się także w przebiegu infekcji niektórymi pasożytami.

Wskazana jest wizyta u lekarza -  dermatologa lub ginekologa, szczególnie jeżeli pojawią się inne objawy  - nieprawidłowa wydzielina z pochwy, ból podczas oddawania moczu, ból okolic intymnych, bolesne stosunki płciowe.

Pozdrawiam