Dlaczego jestem ciągle zmęczona mając 26 lat?

Od dłuższego czasu borykam się z nieustannym zmęczeniem. Ile godzin bym nie spała i tak wstaje zmęczona rano, w dzień jestem ledwo żywa, apatyczna. Dochodzi do sytuacji, w których nie potrafię przeliczyć pieniędzy w sklepie bo jestem jak pijana. Bardzo utrudnia mi to codzienne funkcjonowanie, w ogole życie i nie potrafię się nim cieszyć jak jeszcze kilka lat temu. To się tak nagle zaczęło, z niczego. Nie mam cukrzycy, ani niskiego ciśnienia, badania krwi poprawne. Bardzo proszę o pomoc, słyszałam że witaminy wspomagające mitochondria mogą pomóc, ale nie znam się na tym , nie wiem które brać i ktore są najlepiej przyswajalne. Z góry dziękuję.

Witam,
skoro pisze Pani, że badania są poprawne to może należy szukać przyczyny w diecie? Proszę jeszcze przebadać tarczycę o ile Pani tego nie zrobiła. Jeżeli chodzi o dietę to ma ona znaczący wpływ na nasze samopoczucie. Być może ma Pani jakieś braki. zastanawiam się także ile czystej wody wypija Pai w ciągu dnia.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk