Dlaczego jestem osłabiona, nasilają się bóle głowy, barku i w klatce piersiowej?

Mam 15 lat. Ostatnio jestem osłabiona, nasilają się bóle głowy, barku i w klatce piersiowej. Drętwieją mi ręce i słyszę szumy w uszach.

Witam!
Z opisanymi objawami należy zgłosić się do lekarza. Lekarz będzie mógł zlecić odpowiednie badania i zdiagnozować problem.
Nerwica może wywoływać różnego rodzaju dolegliwości, jednak można ją zdiagnozować dopiero po wykluczeniu chorób somatycznych. Żebyś mogła dowiedzieć się, co Ci dolega oraz w jaki sposób to leczyć, należy skorzystać z konsultacji lekarskiej.

Pozdrawiam