Dlaczego kostka puchnie po skręceniu stawu skokowego?

Witam . Jestem 4 tygodnie od skręcenia stawu skokowego. Chodzę prawie normalnie jakoś w 95 % czasami mnie coś tam zaboli. Zauważyłem że wieczorem kostka staje się opuchnięta i z drugiej strony też trochę. Powinienem wybrać się jeszcze raz do lekarza czy to normalne że po całym dniu trochę opuchnie ?

Witam. Prawdopodobnie zbytnio obciąża Pan kończyny. Proszę zmniejszyć ilość wysiłku fizycznego i obserwować czy jest poprawa. W razie objawów niepokojących proszę zgłosić się do lekarza.