Dlaczego mam krostki na całych plecach?

Witam, jestem kobietą, mam 19 lat oraz mam problem, od jakiegoś miesiąca pojawiły mi się krostki na całych plecach, początkowo myślałam że może być to jakaś wysypka jednak po upływie około tygodnia przejawiły się w czarne/brązowe kropki/plamki, pod wpływem słońca robią się naokoło białe plamy, dodam ze mam problemy zdrowotne takie jak naczyniowy zespół górnego otworu klatki piersiowej oraz sinienie prawej ręki, dodatkowo ręka pod wpływem wykonywania jakichś prostych czynności „zastaje się” i ciężko jest mi ją otworzyć, czekam na wizytę w szpitalu lecz jak wiadomo jest ona odkładana ze względu na pandemie. Co robić w takim wypadku? zarówno kręgosłup jak i ręce były rehabilitowane i poddane zabiegom przez miesiąc.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Pozdrawiam serdecznie
www.lenartowiczclinic.pl