Dlaczego mam problemy ze snem?

Mam 15 lat. Budzę się w nocy i słyszę różne głosy. Dzisiaj nie mogłam z siebie nic wydusić, żadnego dźwięku. Bardzo proszę o pomoc.

Witam serdecznie,

Na podstawie tak krótkiego opisu trudno jest zdiagnozować problem. Może on wskazywać np. na omamy hypnagogiczne, padaczkę, zaburzenia spowodowane alkoholem lub narkotykami. Wątpliwości może rozstrzygnąc konsultacja u psychiatry.

Porozmawiaj o swoich obawach z rodzicami i zgłoś się do najbliższej poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży.

http://portal.abczdrowie.pl/pytania/mam-zwidy-budze-sie-i-widze-rzeczy-k...

Z pozdrowieniami