Dlaczego mam te wszystkie doleglwiości?

Od pewnego czasu doswiadczam zlego samopoczucia i niestety do tej pory zaden lekarz nie byl w stanie mi pomoc badz skierowac na wlasciwe tory by badac sie dalej. Otoz ok 4 miesiace temu zaczely sie palpitacje serca. Przestraszona uczuciem zaczelam miewac ataki paniki, ktore z czasem ustaly gdyz bylam bardziej swiadoma co sie dzieje. Zrobilam 7 dni holter- palpitacje podobno na bazie stresu, dok stwierdzil, ze w normie. Po okolo miesiacu doszla nowa dolegliwosc - uczucie jak na kacu, organizm bardzo oslabiony, czasami uczucie, jakbym cala az drzala - nie pije i nie pale. I dodatkowo czesto mam takie dziwne uczucie w klatce piersiowej, jakby serce spowolnilo, zawiesilo sie i czuje to wyraznie, natychmiast po tym uczuciu serce wali mocniej, niekoniecznie szybciej jednak jest to kilka konkretnych uderzen , ktore czuje w klatce. Mam refluks zoladka i z pakiwtu badan w ostatnim czasie wyszla lekka nadczynnosc tarczycy. Lekarze z ktorymi do tej pory rozmawialam nie umieja mi pomoc a wszystkie te dolegliwosci razem wziete utrudniaja znacznie moje zycie. Dochodzi do tego oczywiscie wielki niepokoj, nerwy, ze nie czuje sie dobrze etc. czy moga mi Panstwo pomoc, prosze?

Szanowna Pani,

proszę rozważyć dla siebie dodatkowo pomoc w formie psychoterapii poznawczo - behawioralnej.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś