Dlaczego mam te zmiany na policzkach?

Dzień dobry, kilka lat wcześniej leczyłam się na trądzik w różnych strefach twarzy. Jednak teraz powrócił, ale tylko na samych policzkach. Stosowałam już różne maści i jak coś zniknęło to zaraz wyskoczyło coś nowego - mowa tylko o samych polikach. Teraz zrobiłam badania pod kątem tarczycy i wyniki wyszły różne. Raz tsh za wysokie raz można powiedzieć, że w normie. Jednak na usg wyszło, że mam małego guzka i dwie zmiany płynne. Czy to ma jakiś związek? Czy jednak nie i powinnam szukać gdzieś indziej przyczyny wyskakiwanych pryszczy na policzkach. Jakie powinnam zrobić badania?

Dzień dobry, najlepiej zgłosić się do kosmetologa który specjalizuje się diagnostyce/badaniu skóry i poza tym przeprowadzi z Panią także szczegółówy wywiad kosmetologiczny i w razie potrzeby skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska