Dlaczego mam te zmiany na policzkach?

Dzień dobry, kilka lat wcześniej leczyłam się na trądzik w różnych strefach twarzy. Jednak teraz powrócił, ale tylko na samych policzkach. Stosowałam już różne maści i jak coś zniknęło to zaraz wyskoczyło coś nowego - mowa tylko o samych polikach. Teraz zrobiłam badania pod kątem tarczycy i wyniki wyszły różne. Raz tsh za wysokie raz można powiedzieć, że w normie. Jednak na usg wyszło, że mam małego guzka i dwie zmiany płynne. Czy to ma jakiś związek? Czy jednak nie i powinnam szukać gdzieś indziej przyczyny wyskakiwanych pryszczy na policzkach. Jakie powinnam zrobić badania?
KOBIETA, 23 LAT 2 miesiące temu

Czym charakteryzuje się trądzik różowaty?

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty.

Dzień dobry, najlepiej zgłosić się do kosmetologa który specjalizuje się diagnostyce/badaniu skóry i poza tym przeprowadzi z Panią także szczegółówy wywiad kosmetologiczny i w razie potrzeby skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty