Dlaczego mam ten ból stóp?

Witam od 2 tygodni doskwiera mi problem bolących stup a najbardziej okolic pięt bul ciężko opisać jest palący ale nie ciagły najbardziej boli jak dużej stoję w jednym miejscu to pięty bardzo bolą może ktos coś poradzić ?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT 3 miesiące temu
Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

dolegliwości bólowe stóp mogą być spowodowane wieloma różnymi czynnikami. Oprócz kontuzji czy przeciążenia powodem może być źle dobrane obuwie, odciski, dna moczanowa, neuropatia czy stan zapalny.

Jeśli problem nadal występuje, to powinien Pan zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu, który po przeprowadzeniu wywiadu zdrowotnego będzie w stanie zalecić dalsze postępowanie.

O tym, jakie schorzenia może sygnalizować ból stóp pisaliśmy w poniższych tekstach:

https://portal.abczdrowie.pl/bol-stop-jakie-schorzenia-sygnalizuje,

https://portal.abczdrowie.pl/o-czym-moze-swiadczyc-bol-w-stopie.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.