Dlaczego mi nie staje w intymnych sytaucjach?

Witam, mam 23 lata i mam problem. Podczas, gdy jestem z dziewczyna w łóżko nie chce mi stać. Normalnie zero podniety. Raz na jakiś czas mi stanie, a jak co do czego to nagle opada. Nie wiem dlaczego tak jest? Może dlatego, że jestem z dziewczyną swojego kolegi i jak sobie pomyślę o nim to dlatego? Czy co chodzi? Proszę o pomoc!
23 LAT ponad rok temu

Witam!

Bardzo możliwe, że przyczyną Pana problemów jest fakt, że spotyka się Pan z dziewczyną kolegi. Sprawność fizyczna, szczególnie w sferze seksualnej jest zależna od stanu umysłu. Jeśli myśli Pan o koledze i przejmuje się jego zdaniem, to może to w Panu wywoływać lęk. Z powodu silnych emocji mogą u Pana występować zaburzenia erekcji. Warto z tym problemem udać się do seksuologa lub psychologa. Myślę, że pomocna będzie również rozmowa z partnerką na ten temat i wyjaśnienie jej całej sytuacji.

Pozdrawiam