Dlaczego miewam bóle klatki piersiowej?

Witam od jakiegoś czasu mam problem z kilkusekundowymi bólami w klatce piersiowej w lewym boku w plecach i w nadbrzuszu w ok. Podżebrza i żeber... bardzo dużo czasu spędzam zgarbiona mam siedzacybtryb pracy do tego bardzo się garbie, biorę tabletki uspokajace ponieważ mam problemy z hipohondria czy te bole mogą świadczyć o nerwobolach ostatnio mam.nasilenie leku przed chorobami boję się iść do lekarza czy jakiekolwiek badania ponieważ boję się że znajdą coś co proszę o radę o czym mogą świadczyć te krotkotrwale bole i jak pozbyć się hipohondri psychoterapeuta twierdzi że nic mi nie jest tylko wymyślam a ja naprawdę codziennie budzę się z lekkiem że coś się dzieje nie tak z moim zdrowiem najgorsze jest to że szukam odbija to się na mojej córeczce i reszcie rodziny odtracam ich by nie przywiazywali się do mnie za bardzo żeby nie cierpieli gdy umrę

Witam. Myślę, że powinna udać się Pani do psychiatry. Bardzo ważne jest leczenie takich zaburzeń lękowych. Ułatwi to życie Pani i Pani rodziny. Co do bólu w klatce piersiowej to na podstawie Pani opisu przyczyną mogą być bóle mięśniowo-stawowe, jednak nie mogę wykluczyć innych przyczyn. Wskazana jest wizyta u lekarza POZ. Trzymam za Panią kciuki!