Dlaczego mój penis nie jest prosty?

Witam. Mam 21 lat i mały problem. Mój członek podczas wzwodu wygląda jak banan a nie stoi jak jakiś kij. W ogóle skórka na moim penisie nie ściąga się do końca i odczuwam lekki ból. Prosiłbym o poradę, co zrobić, żeby mój penis był prościutki :) Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Rozumiem, że Pana problemem jest skrzywienie prącia. Otóż, pragnę poinformować, że ten "defekt" dotyczy wielu mężczyzn i - jeśli jego stopień nie jest bardzo duży - w żaden sposób nie upośledza ich życia seksualnego. Dlatego należy przypuszczać, że i dla Pana partnerki nie jest to żaden problem. Natomiast ból przy odciąganiu napletka sugeruje problem ze stulejką. Dlatego proponowałbym udać się na wizytę do urologa, który zaproponuje prosty, kilkudziesięciominutowy zabieg.