Dlaczego moje ręce robią się chłodne?

Witam, przy zmianie temperatury robi mi się siny opuszek palca serdecznego lewej reki gdy potre wraca do normalnego koloru, ale nie zawsze powoduje to niska temperatura czasem siedziac dłuższy czas ręce robią się chłodne i wtedy tez palec robi się siny ale tylko opuszek. Wyniki morfologia ok, 2 lata temu miałam rtg pluc też wszystko dobrze, mam silna nerwice biorę hydroksyzyne, częste ataki paniki. Miałam gastroskopie (mam refluks), byłam w szpitalu w czerwcu miałam wszystkie badania , morfologia biochemię potas sód i dotlenienie organizmu, wszystko w normie, krzepliwość w normie, co może przyc przyczyną tego sinienia ? W lato też występuje rzadko ale jednak. Mam to już dość długo około 3 lat. Ale teraz jakby się nasiliło lub bardziej zwracam na to uwagę. Proszę o pomoc. Lekarze mówią że tak może być że to taka uroda.

Witam,

wskazana jest konsultacja kardiologiczna oraz proszę rozważyć psychoterapię jako formę leczenia zaburzeń lękowych, polecam paradygmat poznawczo - behawioralnych.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś