Dlaczego moje stopy przechylają się do środka?

Dlaczego moje stopy przechylają się  do środka (w stronę dużego palca)gdy chodzę tak bardzo tego nie odczuwam ale gdy jeździłam na łyżwach to zauważyłam ze nie mogę stać prosto na łyżwach obie nogi przechylały się prawa noga w lewą stronę a lewa noga w prawą stronę.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Wiyam,

Prawdopodobnie wynika to z wadliwego ustawienia stopy. Wskazana jest konsultacja ortopedyczna. Lekarz oceni jak bardzo zaawansowane i utrwalone są zmiany-być może są odwracalne, dzięki systematycznemu wykonywaniu specjalnego zestawu ćwiczeń.
Pozdrawiam