Dlaczego na moim języku pojawiają się plamy?

Witam. Od jakiegoś czasu na jezyku pojawiają mi się plamy/ranki/język geograficzny czerwone w środku, biala obwódka. W ciąży 5 lat temu to miałam i potem trochę był spokój, czasem się pojawiało na krótko. Długo był spokój. Zaczęłam brać leki endovelle na endometrioze. Czasem zdarzyło mi się palić 1 dziennie papieros,kawa ,alkohol okolicznościowo. I zaczęły wychodzić te okropne rany na czubku języka. Przeszłam na dietę bez cukrów prostych, nabiału, mąki,po za tym jem normalnie, piłam piołun,czystek, suplementuje się, zmieniłam tryb życia, boję się wypić grama alkoholu, kawy. Język się poprawił nalot zszedł, ranki zaczęły schodzić, wypilam kawę sypana z mlekiem kokosowym,ksylitolem,na drugi dzień ranki. Psychicznie podupadam, boję się jeść, pić . Pije kieszonki biorę probiotyki i nie wiem co już robić bardzo proszę o pomoc jak pozbyć się tego dziadostwa. Aha jeszcze jestem w trakcie brania flucofast 100 , pije olej z czarnuszki, płukam woda z sodą, srebrem, smaruje daktarin oral, płukam na czczo olejem kokosowym i wystarczyła kawa i to w dodatku z mlekiem kokosowym,ksylitolem, co robić błagam o pomoc

Przede wszystkim odczepcie się wszyscy od tego języka bo go zamordujecie. I jedz i pij jak człowiek. W naszej diecie są wszelkie niezbędne witaminy, elektrolity itd. Suplenty , czarnuszki, kiszonki wywal do kosza. Język geograficzny, mosznowy czy czarny to taka ich uroda genetycznie uwarunkowana. Nie wygrasz z genami. One są zdrowe tylko inne. Natychmiast wszystko do kosza a za miesiąc napisz- dziękuję. Zrób sobie poziom Wit D3 i B12 w surowicy krwi.