Dlaczego nerka płodu nie pracuje?

Witam. Obecnie jestem w 22 tygodniu ciąży. Będąc w ostatnich dniach na II badaniu prenatalnym okazało się iż nerka córeczki nie pracuje i jest na niej kilka torbieli. Kompletnie nie wiem co robić. Dodam że nikt ani w bliskiej ani w dalszej rodzinie ani u mnie ani partnera nie choruje ani nie chorował na nerki. Jakie badania zrobić? Czy jest to wskazanie do amniopunkcji? Lekarz wykonujący badanie zalecił na koniec miesiąca wizytę w klinice na dodatkowe III prenatalne. Dodam że dziecko ma szyjkę owiniętą pępowiną. Owy lekarz nie potrafił mi zagwarantować czegokolwiek względem małej. Nie wiem co robić. Na jakie badania się zgłosić. Dodam że dowiedziałam się również że przez łożysko będę mieć problem z wyczuciem ruchów dziecka. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi.

Jedyne co mogę Pani zaproponować to zgłoszenie się celem dalszego prowadzenia ciąży do ośrodka o wyższej referencyjności niż ten w Pani miejscowości - Bielsko-Biała lub Kraków.