Dlaczego nie czuję ruchów dziecka w 21. tc?

Juz za chwile bede w 21 tc. Do tej pory nie czulam jeszcze niestety ruchow synka. Okolo 2-och tygodni temu bylam u lekarza, ktory stwierdzil ze wszystko jest „w porzadku”. Nerki, pluca, serduszko funkcjonuja prawidlowo. Wykonal USG. Wod plodowych jest wystarczajaca ilosc. Niepokoi mnie jednak to, ze nie czuje do tej pory zadnych kopniakow, czy czkawek. Czy jest powod do niepokoju? Nastepna wizyte mam za okolo 2-3 tygodnie.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeżeli jest to Pani pierwsza ciąża, to tak może być. W razie jakichkolwiek niepokojących dolegliwości powinna jednak Pani zgłosić się do lekarza prowadzącego.