Dlaczego nie jestem w stanie osiągnąć satysfakcji?

Witam, chciałabym prosić porade odnoście gdzie bym mogła się udać z moim problemem jak i równierz ewentualne sugestie przyczyn tego problemu. Moja hostoria maluje się mniej wiecej tak, że odkąd zaczełam być aktywna seksualnie nie jestem wstanie osiągnąć satysfakcji większej jak delikatne odczówanie przyjemności( i to nie zawsze) oraz wyjątkowej bliskości. Jeżeli można nazwać to doświadczeniem to uprzednio z poprzednimi partnerami jak kolwiek mocno byśmy się nie starali to nie było mowy o osiągnięciu" szczytu" u mnie, ponad to przez ten czas zdążyłam przestudiować wszelkiego rodzaju literature o tematyce orgazmóworaz i ogólnej przyjemności, do tego śmiało przetestowałam wszelkie gadżety typu kulki gejszy, żele pobudzające oraz inne "zabawki". Z obecnym partnerem jak i już narzeczonym zaczeliśmy się juz po prostu martwić, w końcu dotarło do nas, że raczej się juz skończył ten czas w którym dopiero młoda kobieta poznaje swoje ciało i należało by iść z tym gdzieś po jakąkolwiek pomoc, jeżeli chodzi o nasz związek to wydaje mi się, że jesteśmy szczęśliwi w zasadzie się nie kłócimy ani nie żyjemy w stresie, on jak i ja w pełni sobie ufamy i się nie wstydzimy siebie aby to powodowało tą blokade, osobiście mam ochote na sex ale nie popadamy w paranoje w zasadzie do teraz bo po prostu zrozumieliśmy, że to raczej za długo trwa i coś trzeba działać. Jakby to miało jakiegolwiek znaczenie, dodam jeszcze, że jestem wcześniakiem 8mc. poziom hormonów mam w normie, od rozpoczęcia miesiączkowania do teraz mam bardzo bolesne miesiączki, usg narządów rodnych nie wykryło żadnych odchyleń od normy, pod względem fizycznym z badań wyszło, że jest wszystko wporządku, prosze o jakąkolwiek pomoc bo nie wiem czy takie czasy ale młodzi lekarze ginekologii nie mają pojęcia co z tym zrobić tymbardziej my. Dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się razem z partnerem do seksuologa wtedy rozmowa może nakierować odpowiednio dalsza diagnostyke