Dlaczego mój chłopak nie chce przy mnie osiągnąć orgazmu?

Niedawno rozpoczęliśmy współżycie. On jest już doświadczony, natomiast dla mnie jest pierwszym partnerem. Martwi mnie fakt, że nie chce przy mnie osiągnąć orgazmu. Zawsze gdy jest już blisko zakańczamy stosunek, bo mówi, że zaraz skończy. Pytałam go wielokrotnie dlaczego nie chce przy mnie doznać takiej przyjemności i zawsze tłumaczył się tym, że to nic takiego przyjemnego i większą przyjemność sprawiają mu pieszczoty. Przez taką sytuację zaczynam się martwić, że to ja robię coś nie tak, albo on się wstydzi przy mnie i nie czuje swobodnie. formalności: mój partner ma 24 lata a ja 22. Czekam na poradę co może być przyczyną jego zachowania?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Niestety z Twojego opisu wynika, że Twój partner ma problemy z nadmiernym samozaspakajaniem. Przerywanie stosunku lub osiąganie pełnego wzwodu jedynie poprzez masturbację związane jest z uzależnieniem do jednego rodzaju bodźca wywołującego erekcję.
Oczywiście, nie jest to jedyna możliwość, ale najbardziej prawdopodobna.
Najlepszym sposobem na zdobycie wszelkich informacji jest przeprowadzenie szczerej rozmowy z partnerem.

Pozdrawiam