Dlaczego nie potrafię jeść jak przedtem?

witam. od jakiegos czasu mam problem z jedzeniem. nie potrafie nic zjesc bo nie jestem glodna, a jak zjem to po chwili robi mi sie nie dobrze i wymiotuje. do tego boli mnie glowa. z dnia na dzien widze ze jestem coraz chudsza mam 45 kg i 160 cm wzrostu. prosze o porade

Dzień dobry,
Niestety przyczyn takich problemów może być bardzo dużo. Mogą dotyczyć zarówno stanu fizycznego organizmu (choroby związane z układem trawiennym, autoimmunologiczne i wiele, wiele innych), jak również stanu psychicznego, np. przewlekły stres.Proszę jak najszybciej udać się do lekarza, który zleci podstawowe badania. Tym bardziej, że wskaźnik masy ciała BMI wskazuje u Pani niedowagę. Im szybciej uda się Pani do lekarza, tym lepiej.

Pozdrawiam,
Joanna Penza
http://madame.fit/