Jak znaleźć motywację do odchudzania?

Witam.. Nie jestem osobą grubą , ale bardzo chialabym schudnąc parę kg i czuc sie jeszcze lepiej.. Mam 160 cm wzrostu i waze 46 kg.. Probowalam juz wiele razy schudnac ale z marnym skutkiem. Cwiczylam , zrezygnowalam ze slodyczy , z ogolnie niezdrowych rzeczy. Jestem osobą niecierpliwą , chcialabym szybko zauwazyc efekty. Wiem ze na to potrzeba czasu , ale jednak jak nie widze efektow to szybko się poddaje.. jak mam w tym wytrwac,.? jak znalezc motywacje.?. prosze o pomoc.:)

Witam,
Bardzo dobrze, że zrezygnowała Pani ze słodyczy i niezdrowych rzeczy oraz że zaczęła Pani ćwiczyć. Proszę przy tym pozostać - to dobre nawyki, które na pewno zaprocentują w przyszłości. Jeśli jednak chodzi o masę ciała, Pani BMI wynosi 18 i wskazuje na niedowagę. Zdecydowanie nie zalecam odchudzania.
Pozdrawiam

Mgr Maria OchmaĹska

Witam,
Pani BMI wynosi 18, co wskazuje na niedowagę. Zdecydowanie nie powinna się Pani odchudzać, a raczej zadbać o prawidłowa dietę. Niedowaga może być przyczyną niedożywienia, co będzie niekorzystnie wpływać na stan Pani zdrowia.