Co jest powodem spadku wagi pomimo braku odchudzania?

Witam. W lipcu ważyłam 80 kg, dzisiaj 60. Na początku drastycznie się odchudzalam, ale już nie robię nic w kierunku spadku wagi, a nadal chudne. Bardzo często boli mnie żołądek i jajniki, nawet podczas stosunku i długo po stosunku. Jestem zmęczona i ciągle obolała. Przeziębienia łapię przy najdrobniejszej okazji. Miewam bóle kręgosłupa i kolan, poce się w nocy i mam wzdety brzuch, zaparcia. Co to może być? Gdzie się udać? Czasami ból jest tak silny, że nie potrafię wstać z łóżka.

Dzień dobry,
Przyczyn opisanych objawów może być bardzo wiele. Na pewno nie wolno ich zlekceważyć. Najlepiej udać się do lekarza, a zacząć od lekarza pierwszego kontaktu, ponieważ i tak do większości specjalistów potrzebne będzie skierowanie. Proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza, on pokieruje Panią odpowiednio dalej.

Pozdrawiam,
Joanna Penza
http://madame.fit/