Dlaczego nie widać utraty 5 kg wagi?

Schudłam 5 kg rok temu, wiem, że to nie jest dużo, ale coś zawsze. Dlaczego tego po mnie nie widać?

Witam serdecznie,
pani pytanie jest dosyć lakoniczne, ale zastanawiam się, czy Pani nie widzi tego, że Pani schudła i efekt jest niesatysfakcjonujący czy raczej dostaje Pani takie informacje zwrotne z otoczenia. Warto zadać sobie pytania, czy to jest moja opinia, czy przyjmuję, niejako "połykam je z otoczenia" bez przetrawienia czym one są. Proszę zobaczyć, że z jednej strony pisze Pani o swoim sukcesie, o tym co się udało - "schudłam 5 kg", a za chwilę Pani to torpeduje dodając - "wiem, że to nie dużo". Czy taki styl funkcjonowania jest Pani znany z innych obszarów życia?
Pozdrawiam