Dlaczego od 2 tygodni zmagam się z bólem podbrzusza?

Dzień dobry. Od 2 tygodni zmagam się z bólem podbrzusza, dokładniej w pachwinach promieniujacy do uda. Pojawia się też czasami plamienie (krew) z pochwy. Biegunek ani zaparc nie mam chociaż brzuch mnie czasami boli i jest wzdety ( choruje na zapalenie wrzodziejacego jelita grubego oraz zespół jelita wrażliwego) . Byłam u ginekologa, on stwierdził zapalenie przydatkow i została mi przepisana maść Dalacin , antybiotyk doustny wykluczony z powodu choroby jelit. Ta maść nic mi.Nie pomaga..Dzień później trafiłam do szpitala na cały dzień i tam ginekolog powiedział że nie mam zapalenia przydatkow , ponieważ CRP jest niskie , gastrolog też powiedział że od jelit to raczej nie jest A chirurg że to nie wyrostek i prawdopodobnie naciagniety mięsień uda . Ból był z prawej strony, dzisiaj przeszedł na lewą więc chyba to nie naciągnięty mięsień. Pomaga mi na ten ból Dexac. Czasami przy bólu towarzyszą mi mdłości. Proszę o pomoc . Wyniki krwi i moczu prawidłowe, badanie na drobnoustroje z szyjki macicy również nic nie pokazało.

Lek. Wojciech Zygmunt

Diagnostyka szpitalna przeprowadzona jak najbardziej prawidłowo. Podejrzewam, że miała pani wykonywane USG ginekologiczne i USG jamy brzusznej (inne przyczyny, takie jak kamica nerkowa, torbiele lub skręt jajnika zostały wykluczone). Można ewentualnie rozważyć występowanie ostrej porfirii przerywanej, ale jest to mało prawdopodobna przyczyna. Jeżeli ból się utrzymuje, to proszę szukać dalej przyczyny. Pozdrawiam i życzę zdrowia.