Dlaczego odczuwam napady stresu?

Witam, od miesiąca mam problem z odczuwaniem silnego stresu lęku, stres i lęk przychodzi z nikąd i ustępuje czasem po paru minutach czasem po godzinie, czy takie objawy mogą przejść same czy są to objawy jakiś zaburzeń psychicznych i czy takie stany mogą ustąpić bez leczenia
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 10 miesięcy temu

Ważnym jest zróżnicowanie, czy objawy, których Pan doświadcza są wynikiem silnego stresu, który organizm próbuje "odreagować", czy jednak są to zaburzenia lękowe. Specjalistą pomocnym w odpowiedzeniu na to pytanie będzie psycholog lub lekarz psychiatra, który następnie zaproponuje formy wsparcia, w zależności od podłoża trudności.