Dlaczego odczuwam ten dyskomfort w klatce piersiowej?

Dzień dobry. Od paru dni czuję dziwny dyskomfort w klatce piersiowej. Ucisk. Podczas głębszego oddechu bolą aż zebra. Byłam na EKG i ukg i wszystko ok. Ten ból jest praktycznie cały dzień ze mną. Czasem minie by się matkę powrócić. Ten ból jest jak obręcz wokół całej klatki. Jakby płuca się nie mieściły (dziwne sformułowanie ale takie jest odczucie). Czasem spłyca mi się oddech przed snem i wtedy boje się zasnąć, bo boje się, że przestanę oddychać. Co usnę To dosłownie zaraz się wybudzam i tak około godziny. Potem padam i usypiam. Jednak po przebudzeniu po paru godzinach jestem cała mokra włącznie z pościelą. I znów objawy są i już niedosypiam. Najgorsze że nie ważne co robię ten ucisk i kłucie jest prawie cały dzień ze mną. Jakie badania mogę jeszcze zrobić by wykluczyć objawy fizyczne bo zdaje sobie sprawę że może to być nerwica. Bardzo proszę o pomoc

Witam,

zalecana jest konsultacja neurologiczna i szczegółowa diagnostyka oraz ukierunkowane leczenie.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś.