Dlaczego po masturbacji zaczyna boleć mnie głowa?

Mam pytanie, leczę się u psychiatry na lęki dodatkowo dodam ze mam nerwice dosyć silna swoje potrzeby seksualne robię samemu masturbując sie praktycznie codziennie robię to bardzo szybko dosłownie jak najszybciej sie da przez co po skończonej masturbacji bardzo boli mnie głowa i czuje sie niespokojny wszystkie badania w szpitalu odnośnie zdrowia miałem robione i jestem zdrowy czym to może być spowodowane?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 9 miesięcy temu

A wracając do pytania o nagłe odstawienie ja zawsze zalecam redukowanie o możliwą najmniejszą dawkę co 2-4 tygodnie. Ale warto to robić to w komunikacji z lekarzem bo w tym czasie można na zakładkę albo zaraz po odstawieniu, zastosować inny lek z mniejszym ryzykiem zaburzeń libido.