Dlaczego po zjedzeniu fast fooda zaczął mnie boleć brzuch, krzyż i odcinek lędźwiowy?

Witam. Po zjedzeniu fast fooda zaczął mnie boleć brzuch, krzyż i odcinek lędźwiowy. Był to niemiłosiernie mocny ból, który uniemożliwiał mi chodzenie. Podczas leżenia ból znikał, ale podczas chodzenia zaczęła mnie bolec lewa strona brzucha przez która zwijałam się z bólu bo był niedowytrzymania. Po 2 tabletkach ból znikł. Z czym to może być związane?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć