Dlaczego rezonans nie pokazuje żadnych zmian?

Dzień dobry, od paru lat mam szumy w uszach, nie leczone bez jasno określonej przyczyny, mam też neuralgię V nerwu. Od kilku miesięcy zmagam się z częstymi bólami głowy, zaburzeniami miesiączkowania, hormony- prolaktyna po obciążeniu pow.250, progesteron niski, od paru tygodni nieregularne zaburzenia odczuwania smaków i zapachów. Np. produkty jak jajka, kawa, makaron powodują jeden i ten sam nieprzyjemny zapach, i zmieniony smak ale potrafię nadal odróżniać smaki (gorzki, słony, słodki). Kontrola laryngologiczna- bez zmian, okulistycznie- lekkie pogorszenie wzroku. Badania: morfologia- jedynie MCHC podwyższone, D- dimery podwyższone, rezonans magnetyczny- bez zmian. Czy możliwe żeby rezonans nie wskazał na przyczynę choćby części problemów, czy szukać innego specjalisty do konsultowania zdjęć?

Czy nie było objawów infekcji COVID Jak przeciwciała ?? szczepienia ?? wtedy typowe zaburzenia odczuwania węchu i smaku ; Jakie inne zaburzenia hormonalne, jak miesiączki, waga, torbiele jajników ?? jaki poziom witaminy B12, Krzywa obciażenia glukozą 75 g tzw krzywa cukrowa i insulinowa nz czczo, po 1,2 3 godzinach; Czy nie ma nadwagi i żylaków ??? Na pewno był też tępy uraz szyi. Wskazana kontrola . Ważny PACJENT: skargi, dolegliwości, objawy neurologiczne, Ważny stan ogólny, obciążenia chorobowe, tryb życia, pracy , aktywność fizyczna, ćwiczenia; Warto też uwzględnić wiek, ogólną formę, stan fizyczny i psychiczny: nastrój, stresy, zaburzenia snu Ważne wszystkie przyjmowane leki, Historia leczenia, przebyte operacje, zabiegi Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną ; wywiad, badanie, analiza wyników badań