Dlaczego słyszę krzyki ludzi?

Prosił bym o anonimowość. Gdy kładę się spać słyszę krzyki wielu ludzi. Czasami te krzyki brzmią jakby to moje bliskie osoby krzyczały (wrzeszczały z bólu smutku czy złości) Wtedy nie wiem co mam robić. Na samym początku tych krzyków czuje się dobrze (fizycznie)lecz te krzyki zawsze się nasilają. Przy tymi wszystkim odczuwam straszny ból głowy i (rozrywa mi całe ciało). Wziąłem te słowa w nawias gdyż to jest dziwne uczucie. Zaczyna mnie energia rozpierać jak bym miał zaraz w szał wpaść lecz mimo wszystko ciągle leżę luźno i mięśnie też mam rozluźnione nie ruszając się. Na koniec dodam że leczyłem się psychiatrycznie z powodu nerwicy i depresji przez stratę członka rodziny. Mój były psychiatra dziecięcy nie wiedział o tym gdyż zawsze rano uważałem że to jest głupi sen. Do momentu gdy spotkaliśmy się na domkach ze znajomymi gdy przyszedł czas spania każdy wyjął telefonu i oglądali filmy, przeglądali portale, bądź grali gry. Osobiście zawsze mam wyciszony telefon i wtedy znowu miałem krzyki. Właśnie w tedy uświadomiłem sobie że to nie jest tylko sen gdy rano wstałem i zobaczyłem że to wszystko co się działo podczas tego krzyku rano też jest. Słyszałem w tle jak znajomi rozmawiali że pytali się czy na pewno wszystko dobrze bo pod koniec tego czegoś (krzyku) zacząłem szybko oddychać i poleciały mi łzy. Piszę tutaj bo nie chce mówić takich rzeczy w oczy komu kolwiek ale jednak to jest strasznie męczące. Mam nadzieję że udzielicie mi odpowiedzi która by mogła mnie nakierować co to jest żeby nie chodzić po różnych lekarzach tylko 1 wybrany dziękuję

Polecam konsultację psychiatryczną, gdyż opisywane objawy mogą należeć do zaburzeń ze spektrum psychoz. Jednakze bez odpowiedniego wywiadu i szczegółowych informacji, na podstawie tak krótkiego opisu na portalu internetowym, nie można stawiać żadnych dalszych hipotez. Pewnym jest, że trudności te trwają od dłuższego czasu, nie mijają i mają wpływ na Pana codzienne funkcjonowanie. W związku z tym uważam, że najlepszym kierunkiem będzie skonsultowanie się z lekarzem psychiatrą, który będzie mógł ustalić prawdopodobną diagnozę, a co za tym idzie - nakreślić plan leczenia. Pozdrawiam.