Dlaczego sześciolatka panicznie boi się starszych dzieci?

Moja 5 letnia corka panicznie boi sie starszych dzieci... Jesli wejdzie jakies starsze dziecko do przedszkola odrazu zaczyna sie bac ,paniczny strach widac na jej twarzy placze i uspokaja sie dopiero wtedy gdy Pani wyprosi dzieci. Gdy pytam czemu sie boi czy cos sie stalo mowi ze poprostu sie boi nie wie dlaczego nikt nigdy jej nic nie zrobil... Prosze o pomoc

Szanowna Pani,
wskazana jest konsultacja u psychologa dziecięcego lub w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.
Pozdrawiam serdecznie