Lęk i nieufność u dziecka

Dzień dobry. Mam problem ze swoim 2letnim synkiem. Otóż od ok10-12 m-ca życia był już lękliwy nieufny w niektórych sytuacjach stąd też starałam się unikać jesli nie było takiej potrzeby wychodzenia. Boi sie gdziekolwiek isc(sklep, rodzina)glownie chodzi o zamkniete pomieszczenia nawet miejsca gdzie juz byl i zna osoby po paru miesiacach nieobecnosci jest to samo histeryczny placz w zaden sposob nie mozna uspokoic bo slucha wogole tylko powtarza"tu nie chce"nie wiem co robic, prosze o pomoc

Witam,

zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem dziecięcym, np. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Pozdrawiam
Ewa Czernik