Przeżywanie mocnego stresu u 5-letniego dziecka

Witam..Mam problem ze swoją 5letnią córką..chodzi do zerówki , jest bardzo grzeczna i mądra..ale gdy pani ją wezmie i o coś zapyta czego akurat nie wie..córka zaczyna się bardzo denerwowac i z nerwów cała się częsie.. Do jakiego lekarza z nią pójśc? Pozdrawiam

Witam, proszę udać sie do psychologa dziecięcego, najlepiej skorzystac z wizyty w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej ktora opiekuje sie szkołą. Pozdrawiam

Warto skonsultować się psychologiem rodzinnym (np w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej). Pomoże córeczce radzić sobie ze stresem, a Państwu wspierać jej rozwój.